ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? ZADZWOŃ!

Policjanci wydziału dochodzeniowo – śledczego piaseczyńskiej komendy poszukują sprawcy uszkodzenia skrzynki z kamerami. Do zdarzenia doszło 25 grudnia 2021 roku w miejscowości Żabieniec przy ulicy Rybackiej 7. Związek z tym zdarzeniem może mieć mężczyzna, którego zarejestrowały kamery monitoringu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęcia prosimy o kontakt z policjantami.

Policjanci piaseczyńskiego wydziału dochodzeniowo – śledczego prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie dokonanego w dniu 25 grudnia 2021 roku w miejscowości Żabieniec, przy ul. Rybackiej uszkodzenia mienia w postaci skrzynki plastikowej wraz z kamerami, poprzez zerwania jej ze słupa, na którym była umieszczona.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które zarejestrowało wizerunek mężczyzny. To on może mieć związek ze sprawą.

Każdy, kto rozpoznaje osobę ze zdjęcia lub posiada istotne informacje, mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości – proszony jest o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod całodobowym numerem telefonu 47-72-45-213 bądź mailowo: dyzurny.piaseczno@ksp.policja.gov.pl.

 

 703 total views,  1 views today

Comments

comments